SON EKLENEN FİLMLER
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Şeytanın Kapısında – At The Devil’s Door

Pazarlama yeteneği oldukça kuvvetli olan Leigh, işinde oldukça başarılı bir emlakçıdır. Kendi dükkanında oldukça iyi satışlara imza atan Leigh, son aldığı eve bir kiracıyı gezdirmek için gittiğinde tuhaf bir olay yaşar. Zira genç adam evin için kırmızı montlu bir kız görür. Fakat bu kızı kendisinden başka kimse görmüyordur. Kızın yardıma ihtiyacı olduğunu düşünerek ona yardım etmek isteyen Leigh, kendi kız kardeşini de eve çağırır. Kız kardeşi geldiğinde tuhaf ve doğa üstü olaylara tanık olacak olan Leigh ve kardeşi, bu olaydan canlarını zor kurtaracaktır. Baş rollerinde Naya Rivera, Catalina Sandino Moreno ve Ashley Rickards gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı Korku, gerilim filmini izlemenizi tavsiye ederiz. İyi seyirler.
0    İzlenme : 113     Tarihi :24 Kasım 15:42 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Ruh – The Spirit

1940 yılında çıkan bir çizgi romandan uyarlanan Ruh filmi usta yönetmen Frank Miller tarafından hazırlanmıştır.İzleyicinin oldukça beğendiği bir tür olan filmde bir kahramanın hikayesi konu alınmaktadır. Baş rollerinde Gabriel Macht, Samuel L. Jackson ve Scarlett Johansson gibi tecrübeli isimler yer almıştır. Filmde; Kısa süre önce hayatını kaybeden genç bir adam kendine bahşedilen bir şans sayesinde bazı yeteneklere sahip olarak Dünya'ya geri gönderilmiştir. Fakat dönmesinin tek bir şartı vardır. Genç adam tüm gücünü masum insanlara yardım etmek için harcayacaktır. Şartları kabul ederek Dünya'ya tekrar gelen genç adam, tüm genç kızların sevgilisi ve halkın kahramanı olacaktır. İyi seyirler.
0    İzlenme : 399     Tarihi :24 Kasım 12:19 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Fındık İşi – The Nut Job

2014 ABD yapımı olan Fındık İşi filmi Aile ve animasyon türündedir. Yönetmenliğini Peter Lepeniotis'in üstlendiği filmin senaryosu Lorne Cameron gibi bir çok başarılı senarist tarafından yazılmıştır. Filmde; Sully ve Buddy iki kemirgen oldukça yakın arkadaşlardır. Kısa zaman önce yaşadıkları kasabadan ayrılmış ve şehir yaşantısına atılmışlardır. Burada hayat kasabada olduğundan daha zordur. Fakat Sully ve onun fare arkadaşı Buddy, bu lüks yaşantıdan kolay kolay vazgeçmeye niyetli değildir. Yaklaşan kışın tedirginliği ile farklı bir çözüme imza atan iki yaramaz, hayatlarında ilk defa bir suç işleyeceklerdir. Şehirde kurdukları bir ekiple fındıkçı dükkanını soymaya karar veren ikili, başlarına olmadık işlerin gelmesi ile zorlaşan görevlerini tamamlamakta oldukça sıkıntı çekeceklerdir. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 404     Tarihi :24 Kasım 12:12 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Sürpriz Damatlar – What we did to God

Fransa'nın elit kesimlerinde yer alan Claude ve Marie çifti, çevrede oldukça saygın bir ailedir. 4 kızları ile mutlu bir hayat yaşayan Claude ve Marie çifti, 3 kızını da kıza zaman önce evlendirmiştir. İnanışlarına oldukça bağlı olan yaşlı çift, 3 kızını da farklı dinden damatlarla evlendirmiş ve bundan hiç memnun değildir. Son kızlarını kendileri gibi bir katolikle evlendirmek isteyen Claude ve Marie, bir damat arayışındayken kızlarının bir adama aşık olduğunu ve bu adamın bir katolik olduğu haberini alırlar. En kısa zamanda tanışmak için hazırlıklara başlayan aile, genç adamın Afrika asıllı olduğunu öğrenince büyük bir hayal kırıklığı yaşayacaklardır. Baş rollerinde Christian Clavier, Frédérique Bel ve Frédéric Chau gibi tecrübeli isimlerin yer aldığı Sürpriz Damatlar filmini izlemenizi tavsiye ederiz. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 425     Tarihi :24 Kasım 12:07 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

V/H/S: Viral

2015 yılında vizyona girecek olan V/H/S 3 filmini Justin Benson yönetti. Baş rollerinde Carrie Keagan, Justin Welborn ve Jessica Luza gibi başarılı oyuncuların yer aldığı filmin senaryosunu David White ve Justin Bennett ortaklığında yazılmıştır. Filmin büyük bir çoğunluğu Amerika da çekilmiştir. İzleyiciden tam not alan başarılı film sitemiz ayrıcalığı ile sizlerle.Filmin konusu; Ün ve şöhret düşkünü olan bir grup gencin yaşadığı sıra dışı olayları ve internet fenomenleri olan gençleri konu almaktadır. Filmi izlemenizi tavsiye ederiz.
0    İzlenme : 4262     Tarihi :22 Kasım 18:51 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

God’s Pocket

Uzun süredir inşaatta çalışan Leon, talihsiz bir iş kazası yüzünden hayatını kaybeder. Tuhaf bir ölüm olduğunu düşünen Leon'un annesi oğlu üzerinde araştırma yapılmasını talep ederken, genç adamın üvey babası Mickey, çoktan cenaze töreni hazırlıklarına başlamıştır. Anne ve baba arasında problem olan bu konu artık bir sonuca ulaşması gerekiyordur. sonunda Leon'un cesedi araştırmaya gönderilir. Düşüncelere ve sorunlara dalan üvey baba Mickey, şimdi kısa sürede gömemediği bir ceset ve bir çok borçla karşı karşıya gelir. Baş rollerinde John Turturro, Philip Seymour Hoffman ve Christina Hendricks gibi başarılı isimlerin yer aldığı God's Pocket filminin yönetmenliğini John Slattery üstlenmiştir. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 4608     Tarihi :22 Kasım 14:32 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Telekinezi – Dark Touch

Henüz daha 11 yaşında olan Neve, ailesinin acımasızca katledilmesine tanık olmuştu. Kabadan uzakta sessiz ve sakin bir bölgede olan evleri Neve'nin zaten her zamana bir korku içinde büyümesine neden olurken şimdide ailesini katletmişti. Olay yerine gelen dedektifler, cinayetleri ne kadar bir çetenin işlediğini idda etse de Neve, olayın böyle olmadığını ve evde yaşanan paranormal olaylardan dolayı ailesinin öldüğünü söylüyordu. Küçük kızın psikolojinin bozulduğunu düşünen ve onu yardımsever bir ailenin yanına gönderen güvelik güçleri olayı araştırmaya devam edecek, ancak Neve, bu olaylardan ve peşinden gelen kötü güçlerden kurtulamayacaktı. Art Parkinson'un muhteşem oyunculuğu ile renk kattığı Telekinezi (Dark Touch) filmini Marina De Van yönetti. İyi seyirler.
0    İzlenme : 4721     Tarihi :22 Kasım 14:17 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .