SON EKLENEN FİLMLER

Annemin Yeni Sevgilisi – My Mom’s New Boyfriend

Annemin Yeni Sevgilisi Filminin konusu; 2 Sene önce tayini çıkmasıyla yurt dışında bir ülkeye taşınmak zorunda kalan Henry, iki senenin sonunda evine yani Shreveport, Louisiana'ya geri döner. Her şeyin eskisi gibi yerli yerinde olduğunu, fakat annesinin çok değiştiğini gören Henry, giderken annesini kilolu çirkin ve mutsuz bir kadın olarak bırakmış fakat geri döndüğünde oldukça seksi alımlı ve tüm erkekleri elde edebilecek bir kadın olarak bulmuştur. Annesinin bu değişikliği karşısında onu nasıl koruyacağını kara kara düşünen Henry, aynı zamanda genç sevgilisi Emily'ye de sahip çıkmak zorundadır. Henry'nin bu korumacı tavırlarıyla eğlenen Emily, erkek arkadaşının annesi Marty ile tanıştığı içinde çok mutludur. Marty, oğlunun gelişi ile hayatında bazı şeyleri düzene sokmak zorunda kalır. Zira soyguncu bir erkek arkadaşa sahip olan Marty,oğlundan bazı şeyleri gizleyecektir. İyi seyirler.
0    2 İzlenme     Tarihi :24 Ekim 15:49 İzle

Mardaani

113 Dakikalık mükemmel bir filme imza atan başarılı yönetmen Pradeep Sarkar, filmin baş rolünü beğeniyle izlenen başarılı aktör Rani Mukerji'ye yer vermiştir. 2014 Hindistan yapımı olan film izleyici tarafından oldukça iyi talep görürken film aynı zamanda bir çok akademik ödüle şimdiden adaylığını koymuştur. Geçek hayattan bir hikayenin konu alındığı iddaa edildiği filmde; Günümüzde çocuk kaçırılmalarının oldukça yaygınlaştığı fark edilmektedir. Organ mafyaları kaçakçılar ve dilendiriciler tarafından zorla çalıştırılan yada öldürülen çocuklar artık kime güveneceğini bilmemektedir. Tabi bir o kadar acılı ve çaresiz aileler vardır. Hindistan'da kaçırılan bir çocuğun peşine düşen ve canı pahasına her şeyi göze alan genç polis bu kez kaçırılan çocuğun hesabını zanlı kişilerden soracaktır. İyi seyirler.
0    48 İzlenme     Tarihi :24 Ekim 15:31 İzle

Zamanda Yolculuk – Saving Santa

Kuzey Kutbunda zorlu bir görev alan Noel baba yardımcısı ile beraber yollara düşer. Ancak orada karşına neler çıkacağını bilmeyen Noel baba, hazırlıksız yakalandığı bir savaşın kaybeden tarafı olacaktır. Artık hayat boyu gizli bir boyutta hapis kalacak olan Noel baba yanında getirdiği yardımcısının ortalıklarda olmadığını ve onun bu boyutta hapis olmadığını fark eder. Genç yardımcısına bir şekilde yardım çağrısı göndermeyi başaran kahramanımız kurtarılmayı beklemekten başka bir çaresini fark edecektir. Leon Joosen ve Aaron Seelman ortaklığında hazırlanan Zamanda yolculuk filmi 3D animasyon türündedir. ABD yapımı olan filmin senaryosu Tony Nottage ve Ricky Roxburgh'a aittir. İyi seyirler.
0    89 İzlenme     Tarihi :24 Ekim 15:10 İzle

Sözcükler ve Resimler – Words and Pictures

Kendine has bir tarzı olan başarılı yazar Jack, günden güne varlığını yitirmiştir. Bir okulda çalışan resim öğretmeni Dina ise güzel fakat saygınlığını kaybetmiş bir hocadır. Bu ikili yakın zamanda bir anket için zıt kutuplardaki acımasız rakipler olur. Jack kelimelerin ve sözlerin anlamları için savaşırken Dina, bir resmin 100 söze bedel olduğunu savunuyordur. Aslında orta bir noktada buluşsalar mükemmel bir olacak olan ikili bakalım aralarında oluşturdukları rekabeti ve kini yenip aşk denilen rütbeye ulaşabilecekler mi ? İlk olarak Toronto Film Festivali'nde vizyona giren Fred Schepisi imzalı Sözcükler ve Resimler filminin baş rollerinde Clive Owen, Juliette Binoche ve Amy Brenneman gibi başarılı oyuncular yer almıştır. İyi seyirler.
0    124 İzlenme     Tarihi :24 Ekim 14:51 İzle

Kötü Huy – Bad Behavior

Baş rollerinde Linda Hamilton, Hallee Hirsh, Ted McGinley ve Andrew James Allen'ın yer aldığı Kötü Huy filmi Nicholas Brandt ile Lisa Hamil ortaklığında yönetildi. Filmin senaryosu yine başarılı yönetmenler Nicholas Brandt ve Lisa Hamil'e aittir. Filmde; Kış dönemlerinde üniversiteye giden ve eğitim alan Zoe, yazları boş vakit buldukça yakın çevredeki çocuklara dadılık yapmaktadır. Bu şekilde hayatını kazanan ve çoğu zaman çalışan Zoe, gelecekte rahat bir yaşamın hayalini kurmaktadır. Yine bir yaz tatilinde arkadaşının talebi üzerine gittiği bir evde çocukları uyutan Zoe, televizyon karşısında bir şeyler içerken tuhaf seslere tanık olur. Henüz kabus dolu bir gecenin başlangıcında olmayan Zoe, zaman ilerledikçe tanık olduklarına inanamayacaktır. İyi seyirler.
0    142 İzlenme     Tarihi :24 Ekim 14:35 İzle

Asal Sayıların Yalnızlığı – La Solitudine Dei Numeri Primi

Ne kadar kötü bir matematiğiniz de olsa asal sayıları bilirsiniz. Onlar yokturlar, yalnızlar asla bölünmezler. Aynı Alice ve Mattia gibi. Onlar yalnız ve hayattan kendilerine soyutlamışlardır. Geçmişte yaşadıkları kazların izlerini hala taşıyan iki yalnız insanın başka başka hayat hikayeleri vardır. Zira Alice, ölümle burun buruna geldiği kayak kazasını hala unutamamış ve aradan uzun zamanlarda geçse hala izlerini taşımaktadır. Mattia' da Çok küçük yaşta ortadan bir anda kaybolan kız kardeşinin sorumlusu olduğunu düşünmektedir. Birbirleri için yaratılmış olan iki genç tanışmalarının ardından geçen her saniyede birbirlerine daha çok bağlanmaya başlar. Ve birbirlerine bölünerek matematiğin tüm kurallarını yıkarlar. Duygusal bir hikayeyi içinde barındıran Asal Sayıların Yalnızlığı filmini izlemenizi tavsiye ederiz. İyi seyirler.
0    142 İzlenme     Tarihi :24 Ekim 14:16 İzle

Sokak Dansı 5: Rüya Takımı – Step Up: All In

2006 da çıkan ilk filmi ile tüm izleyicilerin gözdesi olan Sokak dansı film serisi 12 Eylül 2014 tarihinde vizyona giren son filmi ile yine kendinden bahsettirmeyi başardı. Dram, Aşk ve Dansın bir arada olduğu film izleyicilere farklı duygular yaşattırırken keyif almalarını de sağlıyor. Adam G. Sevani, Briana Evigan ve Alyson Stoner gibi başarılı oyuncuların baş rollerinde yer aldığı Sokak Dansı 5 Rüya Takımı filminde; Uzun zamandır Sean ve ekibinin beklediği Los Angeles'taki yarışmanın nihayet vakti gelmiştir. The Mob olarak tüm hünerlerini sergileyecek olan ekip maalesef yarışmada dereceye giremez. Her şeye rağmen kalıp şansını bir kez daha denemek isteyen Sean ekibin geri kalanını ikna etme çabalarına girer. Karşılarındaki eski arkadaşı ve güçlü rakibe rağmen her şeyleriyle savaşa tekrar katılan The Mob bakalım yarışı kazanıp istedikleri hedefe ulaşabilecekler mi ? İyi seyirler.
0    154 İzlenme     Tarihi :24 Ekim 13:58 İzle

Google Fenomeni Filmiizle.Tv ile Kaliteli Film izle .