SON EKLENEN FİLMLER

Son Durak 5 – Final Destination 5

Alışılmış hikayesi ile yeniden soluksuz izleyeceğiniz yeni bir film Son Durak 5 filminin baş rollerinde Nicholas D'agosto ve Emma Bell yer almıştır. Yönetmeliğini Steven Quale'nin üstlendiği film hakkında izleyicinin yorumları oldukça olumludur. Filmde; Ölüm çemberine yakalanmış genç bir adam diğer kurbanlar gibi lanetlenmiş ve geleceği görme yetisine sahip olmuştur yaşayacaklarını ve arkadaşlarının acı ölümlerini önceden gören genç adam, uzun bir mücadeleden sonra ölümden kaçışın olmadığını ve son durağın ölüm olduğunu anlayacaktır. Keyifli Seyirler.
0    0 İzlenme     Tarihi :22 Ekim 14:44 İzle

Cin – Djinn

Birleşik Arap Emirlikleri'nin ilk fantastik gerilim-korku filmi olma özelliği taşıyan Djin filminin yönetmenliğini Tobe Hooper üstlenmiştir. Filmde; Yakın zamanda evlenen ve oldukça mutlu olan Salama ve Khalid genç ve toy bir çifttir. Amerika'da yaşayan genç çift, lüks bir yaşantı sürmek ve rahata kavuşmak için Amerika'nın karışık sokaklarından kaçarak Al Jazeerah Al Hamra bölgesinde büyük ve lüks bir daireye taşınırlar. Fakat Salama ve Khalid'in bu bölge hakkında bilmedikleri şeyler vardır. Zira bu bölge uzun zamandır kötü ruhların elindedir. Keyifli Seyirler.
0    0 İzlenme     Tarihi :22 Ekim 14:27 İzle

Bebek Satıcıları – Baby Sellers

Carla Huxley'in sahip olduğu aslında yasal gözüken bir çocuk edindirme yuvası, hiçte gözüktüğü gibi iyi bir kurum değildir. Zira yetim ve öksüz sanılan bebekler aslında ailelerinin elinde zorla yada para karşılığında alınıyordur. Bu olayların farkına varan FBI Carla Huxley'i yakın takibe almaya karar verir. Her adımını izleyen FBI, genç kadını tuzağa düşürmek için Dedektif Morrison'ı Carla'nın ofisine gönderir. Uzun süre Carla'nın çevirdiği dolapları izleme şansı bulan Morrison, yaptığı takip sonucu kısa sürede bir çok bilgiye ulaşır. Son olarak Hindistan'dan hastalıklı bir bebeğin babasının elinden zorla alındığına tanık olan Morrison olaylara kayıtsız kalamaz ve büyük operasyonun düğmesine basar. Yaratılan bir kaos ortamında Hindistan'dan ABD'ye kirli bir kovalamaca başlar. Keyifli Seyirler.
0    0 İzlenme     Tarihi :22 Ekim 13:16 İzle

Fatihler – Les conquérants

2013 Fransa, Belçika ortak yapımı olan Fatihler filminin konusu; Yaşadıkları ayrı hayatlar da gayet mutlu olan iki kardeş, bir sabah babalarının ölüm haberini alırlar. Cenaze törenleri misafirler derken uzun bir süreyi beraber geçirmek zorunda kalan kardeşler, birbirlerine ne kadar zıt kişilikte olduklarını bir kez daha görmüş olurlar. Birinin ak dediğine diğerinin kara demesiyle sürekli kavga eden kardeşler, hiç tanımadıkları yabancı bir adamdan saçma bir haber alırlar. Zira babaları vefat etmeden önce değerli bir tarihi eseri çalmış ve saklamıştır. İlk başlarda inanmadıkları bu haberin peşinden gitmeye karar veren iki kardeş, çok zengin olacakları hayaliyle değişmeye ve kaynaşmaya başlar. Aslında kendilerine kalan mirası ararken büyük bir hayat dersi alacak olan iki kardeş, babalarının ölmeden önce kendilerine neler hazırladığına da bizzat tanık olacaklardır. Keyifli Seyirler.
0    0 İzlenme     Tarihi :22 Ekim 12:59 İzle

Açık Pencereler – Open Windows

Bütün hayatı boyunca ünlü Jill Goddard'ın hayali ile yaşayan Nick, platonik bir aşıktır. Hemen hemen kadının her özelliğini bile Nick, o gece bir sitede online bir yarışmaya katılmıştır. Ve yarışmanın büyük ödülü Jill Goddard ile birlikte bir akşam yemeğidir. Gece yarısı kazananın açıklanacağı bu yarışmada Nick, dünyanın en şanslı erkeği olduğunu düşünmeye başlamıştır. Çünkü açıklanan isim kendisidir. Ertesi akşam hazırlanıp giyinen ve yemek yenilecek mekanda beklemeye başlayan Nick, kendisine getirilen bir bilgisayarda birinin kamerada olduğunu fark eder. Karşındaki adam bu geceki yemeğin iptal olduğunu ve Jill Goddard'ın bu gece öldürüleceğini söylüyordur. Ve onu kurtaracak tek kişi Nick'tir. Kamera açıldığı andan itibaren tamamen bir kabusun içinde koşturmaya başlayan Nick, başına daha nelerin geleceğinin merakındadır. Keyifli Seyirler.
0    0 İzlenme     Tarihi :22 Ekim 12:23 İzle

Aşkın 10 Kuralı – 10 regole per fare innamorare

Kendinden son derece emin, olgun ve yakışıklı bir adam olan Renato, kozmetik işiyle uğraşmaktadır. İşinin gereği kadınlarla arası oldukça iyi olan Renato, aynı zamanda çapkınlığıyla da ünlüdür. Fakat eski karısından olan oğlu Marco, babasına hiç çekmemiştir. Sevdiği kıza bile açılmayı başaramayan Marco, içine kapanık ve çekingen bir yapıya sahiptir. Babasının aksine part time karın tokluğuna bir işte çalışan Marco, bir gün babasına bir kızdan hoşlandığını fakat açılmadığını anlatır. Oğluna yardım için işi devr alan ve onun açılmasını sağlayacak olan Renato, oğlu için bir ilişkiye başlarken yapılacak 10 kural açıklar. Bu şekilde kızın kalbini çalmayı başarmaya çalışacak olan Marco, bakalım ne kadar başarılı olacak. İyi seyirler.
0    0 İzlenme     Tarihi :22 Ekim 12:08 İzle

Son Gösterim – The Last Showing

Soluğunuzu kesecek bir gerilim filmine hazır mısınız? baş rollerinde Robert Englund ve Chris Geere'ün rol aldığı 2014 yapımı Son Gösterim filminin yönetmenliğini Phil Hawkins üstlenmiştir. Filmde; Yakın zamanda güzel bir düğünle evlenen genç çift, evliliklerinin ilk ayında romantik bir ortam yakalayabilmek için sinemaya gitmeye karar verirler. Gece yarısı seansına bilet alan ve keyif dolu romantik komedi türünde bir filme giren çift, sinema salonunda tek oldukları için rahat tavırlar sergilemeye başlar. Bir anda tuhaf bir sesle irkilen genç çift, gece boyu sinemada peşlerini bırakmayacak paranormal olaylara maruz kalacaktır. İyi Seyirler.
0    0 İzlenme     Tarihi :22 Ekim 11:47 İzle

Google Fenomeni Filmiizle.Tv ile Kaliteli Film izle .