SON EKLENEN FİLMLER
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Lizzie Borden Took An Ax – Lizzie Borden Took An Axe

Bol dehşetli ve soluk kesici bir filme hazır mısınız? 2014 ABD yapımı olan Lizzie Borden Took An Axfilmi başarılı yönetmen Nick Gomez tarafından hazırlanmıştır. Baş rollerinChristina Ricci, Clea DuVall ve Stephen McHattie gibi başarılı oyuncuların yer aldığı filmde; Lizzie Borden üvey annesi ve babası ile yaşayan genç bir kızdır. İçine kapanık ve sessiz bir karaktere sahip olan Lizzie, bir gün dehşet verici bir ölümle karşı karşıya kalır ve tek zanlısı da kendisidir. 1982 yılında kendi evlerinde işlenen cinayetlerin tek zanlısı olarak kabul görülen Lizzie Borden, suçsuzluğunu kanıtlamak için farklı yollara başvuracaktır. Gerçek bir hikayenin konu alınan Lizzie Borden Took an Ax filmini izlemenizi tavsiye ederiz. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 856     Tarihi :26 Kasım 14:16 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

İyi Adam – A Good Man

Başarılı bir FBI ajanı olan Alexander, hayatı boyunca adalet için savaşmış ve tüm görevlerini layığıyla yerine getirmişti. Fakat son üstelendiği görev bir felaketle sonuçlanınca genç adam, kimseyi zan altında bırakmadan görevinden istifa etmek istediğini belirtir. İstifasının kabul olmasıyla kendine yeni bir hayat kurmak için çabalamaya başlayan Alexander, ailesine ve arkadaşlarına daha çok vakit ayırmaya başlar. Ancak bu düzenli hayat çok kısa sürecektir. Zira Alexander'ın peşinde olan suç çeteleri ailesine ve çevresindeki insanlara zarar vermeye başlayacaktır. Baş rollerinde başarılı aktör Steven Seagal'ın yer aldığı 2014 yapımı A Good Man filmini izlemenizi tavsiye ederiz. İyi seyirler.
0    İzlenme : 856     Tarihi :26 Kasım 13:59 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Labirent: Ölümcül Kaçış – The Maze Runner

Thomas, oldukça zeki ve başarılı bir gençtir. Bir gün hiç bilmediği bir yerde uyanır. Nerede olduğunu bilmeyen genç çocuk geçmişi, ailesi ve arkadaşlarının tamamen hafızasından silindiğini fark eder. Kısa bir süre sonra bulunduğu yerden gökyüzüne doğru bir kapı açılır. Daha önce kimsenin görmediği bir yere açılan bu kapı, olağan üstü büyüklükte bir araziden başka bir şey değildir. Ve bu arazinin üzerinde kendi yaşlarında bir çok çocuk vardır. İşin tuhaf yanı ise bu arazinin bir çıkışı yoktur. Devasa bir labirentle kaplı olan bu arazi de Thomas, ya ölecektir. Ya da savaşarak kurtulmanın yollarını arayacaktır. Her iki koşulun da sonunda ölüm vardır.. Keyifli Seyirler.
0    İzlenme : 898     Tarihi :26 Kasım 13:46 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Lucy

Vizyona girdiği günden beri film camiasında bomba etkisi yaratan Lucy, filmi izleyiciyi izlerken büyülüyor. Baş rollerinde başarılı aktrist Scarlett Johansson yer aldığı ve ona Min-sik Choi, Morgan Freeman gibi tecrübeli oyuncuların eşlik ettiği film Luc Besson'un imzasını taşımaktadır. Filmde; Tayvan'ın başkenti Taipe'de işler artık farklı şekilde yürümektedir. Hükümet yeraltı dünyasının suçlularına işlerini devretmiş ve sadece iş yapıyor gibi gözükmektedir. Uyuşturucu kaçakçıları, mafyalar ve profesyonel suç çeteleri, polislerin görevlerini devr almış ve ortalıkta kol geziyordur. Bir gün yapılacak yüklü miktarda kimyasal içeren bir uyuşturucu ülkeden farklı bir yöntemle çıkarılmaya karar verilir. Lucy, adlı bir kadın zorla kaçırılmış ve vücuduna ameliyatla uyuşturucu yerleştirilmiştir. Bir kaç gün sonra yurttan çıkarılacak olan Lucy, vücuduna yerleştirilen uyuşturucudan dolayı yanlış giden bir şeylerin olduğunu fark eder. Vücudunun her bir zerresine kadar işleyen bu kimyasal madde genç kadını kısa zamanda acılar içinde bırakacak ve daha sonra bir ölüm makinesi haline getirecekti. Tüm suçlulara ve onlara izin verenlere cezasını kesmek için şehre çıkacak olan Lucy, herkesin korkulu rüyası olacaktır. İyi Seyirler.
1    İzlenme : 2628     Tarihi :25 Kasım 14:35 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Kahraman Kalpler – 25 Hill

Kahraman Kalpler filminin konusu; Babasına oldukça bağlı olan Trey Caldwell, 11 yaşında küçük bir çocuktur. Henüz sadece oyun oynama çağında olan Trey, babasının katıldığı bir operasyonda öldüğü haberini alır. Ölümün ne demek olduğunu tam olarak beyninde canlandıramayan Trey, babasının uzun bir zaman sonra geri döneceğine kendini inandırmıştır. Bunun içi babasının hobi olarak yaptığı fakat oldukça başarılı olduğu küçük ralli yarılarına katılmaya karar verir. Katılacağı yarışlar için birinden yardım alması gereken Trey, bir yangında tanıdığı sorumsuz itfaiye şefi olan yaşlı bir adamı ikna etmiş ve çalışmalara başlamıştır. Bu konuda oldukça tecrübesiz olan küçük çocuk, bir çok kaza atlatmasına rağmen babası için yarışlara katılacaktır. Keyifli seyirler.
0    İzlenme : 2592     Tarihi :25 Kasım 13:43 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

The Devil’s Hand – Where the Devil Hides

İnanışlarına oldukça bağlı olan bir topluluk 18. yaşına giren her genç kızın, uğradığı ve çıkmakta zorluk çektiği bir yerdir. Zira bu topluluk bayanları oldukça derinden etkiliyor ve din hakkında sapkın işler yaptırıyordur. Bu kış ayında yeni genç kızların katılacağı toplulukta farklı bir hareketlilik vardır. Çünkü kısa zaman önce aynı gün topluluğa katılan 6 genç kız, esrarengiz bir şekilde ölmüş ve yeni gelecek insanlar için bir ön yargı oluşturmuştur. Topluluğun yaşlı fertleri bu işi bir kehanete bağlarken, gençleri yaşlıların kurduğu bir tuzak olarak nitelendirmektedir. 2014 yılında vizyona giren başarılı Amerika yapımı The Devil's Hand filminin baş rollerinde yakışıklı aktör, Thomas McDonell yer almış ve ona Jennifer Carpenter, Rufus Sewell gibi tecrübeli isimler eşlik etmiştir. İyi seyirler.
0    İzlenme : 2624     Tarihi :25 Kasım 13:32 İzle
1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star (Şimdi Puan Ver)
Loading...Loading...

Şeytanın Kapısında – At The Devil’s Door

Pazarlama yeteneği oldukça kuvvetli olan Leigh, işinde oldukça başarılı bir emlakçıdır. Kendi dükkanında oldukça iyi satışlara imza atan Leigh, son aldığı eve bir kiracıyı gezdirmek için gittiğinde tuhaf bir olay yaşar. Zira genç adam evin için kırmızı montlu bir kız görür. Fakat bu kızı kendisinden başka kimse görmüyordur. Kızın yardıma ihtiyacı olduğunu düşünerek ona yardım etmek isteyen Leigh, kendi kız kardeşini de eve çağırır. Kız kardeşi geldiğinde tuhaf ve doğa üstü olaylara tanık olacak olan Leigh ve kardeşi, bu olaydan canlarını zor kurtaracaktır. Baş rollerinde Naya Rivera, Catalina Sandino Moreno ve Ashley Rickards gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı Korku, gerilim filmini izlemenizi tavsiye ederiz. İyi seyirler.
0    İzlenme : 4493     Tarihi :24 Kasım 15:42 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .